NOA N8

Pse të bëni kompromis?

NXIRRENI MË TË MIRËN E JETËS SUAJ DIXHITALE

android

Android 7.0

cpu

Octal core CPU

fast_charging

Mbushja e shpejtë

fingerprint

Lexuesi i gjurmëve të gishtave

camera

Kamera e pasme e dyfishtë

ram_rom

4GB / 64GB

Ne gjithnjë kemi qenë t'ju vendosur që të sjellim karakteristikat më të reja dhe më të mira përdoruesve tanë. Në pajtim më atë, jemi krenar t'ua prezentojmë NOA N8 me ekran 18:9, duke ju ofruar ekran të shkëlqyeshëm të madh për të gjitha nevojat tuaja. Zgjërojeni përspektiven me NOA N8!

n8 phone frontside

standardi i ri

18:9 FULL SCREEN
90% SCREEN TO BODY
6.0" GORILLA GLASS 4
SHARP DISPLAY

noa n8 dts icon

SOUNSCAPES FANTASTIKË NË XHEPIN TUAJ

noa n8 icon noa n8 icon noa n8 icon

Zëri DTS përmirëson imazhin e zërit duke e zgjëruar në planin vertikal dhe horizontal, përtej kufijve të gjuhës fizike.

Shijoni zë më të mirë, kudo që shkoni!

Dyfishojeni ARGËTIMIN

SONY IMX 258 DUAL-LENS CAMERA

Secila fotografi e paqartë e bërë në kushte të ndriquara dobët do të thotë një moment argëtimi më pak për t'u ndarë në media sociale.

 • SAMSUNG S5K3P3SP06-FGX9

  KAMERË PËR SELFIE 16 MP

 • SONY IMX258 (COB)

  SONY IMX258 (COB)

 • GALAXY CORE GC5025

  GALAXY CORE GC5025

noa n8 back

Sigurohuni që momentet tuaja speciale të mbesin në fokus me kamerën e dyfishtë të NOA N8 - shit, dhe sigurohuni që të gjithë të kënaqen sa ju!

noa n8 lens visual
 • ZMADHIM DIXHITAL 3X

 • FOKUS I GJALLË

Në fotografi, edhe personat më të pashëm mund të mos shkëlqejnë ku fotografia bëhet me teknologji inferiore.

Për të siguruar rezultatet më të mira kur ndani kohët tuaja të argëtimit, ne e kemi pajisur NOA N8 me kamerë 16MP, duke u dhënë të gjithëve të drejtën të tregojnë atë që po humbasin!

3 kamera/ 2 drita flash

Tregoni anën tuaj më të mirë

Numri gjithnjë në rritje i. aplikacioneve përditësimet e vazhdueshme të mediave sociale kanë lënë një njollë të madhe në jetëgjatësinë e baterisë së telefonëve mobil.

Në mënyrë që të shkurtohen kohët e paevitueshme të mbushjes, ne e kemi furnizuar NOA N8 me teknologjinë më të fundit të quajtur mbushja PumpExpress+ e cila përdor teknologji monitoruese të precizitetit të tensionit për të mbushur telefonin tuaj në një çast!

GATI P+I38R TË VRAPUAR?

TEKNOLOGJI PUMPEXPRESS+

Bateri 5000mAH

FUQI E MADHE

Ne po bëjmë më shumë me telefonët tanë mobil pas secilës ditë dhe kërkesat që vendosen mbi kapacitetin e baterisë janë gjithnjë në rritje.

Sigurohuni që telefoni juaj të mbetet aq funksional në fund të ditës sa në fillim të saj me baterinë 5000 mAh të NOA N8

Vazhdoni dhe eksploroni!

noa n8 hand
 • noa n8 feature
 • noa n8 feature
 • noa n8 feature
 • noa n8 feature
 • noa n8 feature
 • noa n8 feature

Siguri pa telashe

sensor

KAPAK I PASËM

SENSOR I SHENJAVE TË GISHTËRINJËVE

HAPJA NË

0.1 SEKONDA

NIVELI CHIP

SIGURI

Mbajtja në mend e numrave PIN dhe gjesteve mund të jetë e lodhshme, mos të përmendin e pasigurtë. Me NOA N8, ju mund të përdorni mendjen tuaj për qëllime më produktive dhe ta hapni telefonin tuaj me vetëm një prekje të thjeshtë.

Mbani të dhënat tuaja të sigurta me një çelës që nuk mund të kopjohet!

Pa bezel

Trup Tërësisht Metalik

8.8mm

Dizajn i lakuar

Antenë e dyfishtë

Sinjal i zmadhuar 20%

USB Type-C

MTK chipset

element-n8.design5

25% efikasitet më të mirë të fuqisë

4G LTE

Dual SIM standby

Jeta juaj në xhepin tuaj

PËR TË GJITHA NEVOJAT TUAJA

noa n8 phone
 • 4GB RAM

 • 64GB ROM

 • UP TO 256GB MICRO SD

 • MT6750 HELIO P10

 • OCTAL CORE CPU

 • ANDROID 7.0

Edhe me disa mundësi të memories cloud, ruajtja e të dhënave tuaja në pajisje është ende mundësia më e mirë dhe më e sigurtë kur vie puna te të dhënat e ndjeshme. Duke marrë atë parasysh, ne i kemi dhënë NOA N8 64GB memorie për të gjitha nevojat tuaja të memories, kombinuar me 4GB RAM për të siguruar që aplikacionet tuaja kanë mjaftueshëm hapësirë për të funksionuar.

Duke marrë atë parasysh, ne i kemi dhënë NOA N8 64GB memorie për të gjitha nevojat tuaja të memories, kombinuar me 4GB RAM për të siguruar që aplikacionet tuaja kanë mjaftueshëm hapësirë për të funksionuar.

noa n8 horizontal

Specifikimet teknike

 • MT6750T Helio P10 8xCortex-A53 1.5GHz
 • 5.99” HD+,TFT 720x1440px 18:9
 • 4GB RAM
 • 64GB ROM
 • 5000 mAh lithium
 • Android 7.0
n8 tech image
 • 16MP / kamerë e dyfishtë 13MP+5MP
 • 4G LTE
 • Bateri që mbushet shpejtë USB type-C
 • Hapje me Shenjë të gishtit
 • Micro USB 2.0
 • 158.3*74.8*8.8mm

mbështetje