NOA H9 NOA H9

NOA Hummer

Fortësi e butë

Kombinimi i fuqisë dhe elegancës në një pako të vetme, NOA Hummer është ideal për ata që duan jetëgjatësi pa sakrifikuar të bukurën.

gesture icon
Ndjesi gjestesh
sim icon
2 SIM kartela
4G icon
4G LTE
battery icon
Mbushje e shpejtë

FOR EXTREME SITUATIONS

Kornizë të plotë metalike

I mrekullueshëm në të gjitha anët.

Një nga karakteristikat e NOA është mbrojtësja e metaltë e cila kombinohet me alumin dhe mbushje gome, duke i dhënë pajisjes një sipërfaqe të pa rrëshqitshme dhe të fortë e cila është e lehtë ta kapësh dhe ta mbash, madje edhe kur është e lagësht!

Rezistent ndaj goditjeve
I durueshëm ndaj presionit
Rezistent ndaj ujit
Rezistencë ndaj gërvishtjeve
NOA Hummer

NFC technology

Komunikoni me një tundje të dorës

Bashkojuni të ardhmes me NOA Hummer!

Telefonat mobil janë vazhdimisht duke u avancuar dhe duke gjetur përdorim në jetën tonë të përditshme. Me lexuesin NFC telefoni juaj mobil mund të lexojë dhe komunikojë me NFC të ndryshëm të futur në pajisje të ndryshme për t'u përdorur për qëllime të ndryshme nga një identifikim i thjeshtë në një portofol virtual implementimi.

Dilni jashtë, pavarësisht motit.

NOA Hummer implementon standarde të forta duke ua dhënë mundësinë që të bëni foto ne shi dhe deborë. Bëni ato foto te bukura dhe shprehni anën tuaj artistike!

Capture the action!

Shumë pamje të mrekulueshme janë edhe të rrufeshme. Me kamerën e fuqishme të pasme të Hummer-it 13 MP, të gjitha këto pamje që I hasni do të jenë përherë tuajat!

Përdorimi i kompjuterëve për të bërë thirrje telefonike është pak i tepërt në botën në rritje të telefonisë mobile. Tregoni botës kush jeni me kamerën e parme të Hummer 5 MP.

Botëra të reja për të zbuluar

Shijojeni natyrën, por sigurohuni që shoku juaj i udhetimit t'i ketë karakteristikat më të mira që ju nevojiten në një udhëtim në natyrën e egër!

 • Koenizë e fortë metalike
 • Ekran i mbrojtur Gorilla Glass
 • Bateri jetëgjatë
 • Pozicionim i dyfishtë satelitor
 • NFC teknologji
 • Dhe shumë më shumë

See the details

Mos humbisni asgjë

Accessories

POWERBANK 10000mAh

Powerbank për përdoruesit me kërkesën më të lartë

POWERBANK 6200 mAh

Powerbank i dizajnuar me delikatesë, me një prekje shtrese alumini.

USB mbushës për veturë

Mbusheni telefonin tuaj të mençur në veturën tuaj dhe dyfishoni efikasitetin tuaj!

Kufjet Bluetooth NOALINE X51

Zë i kualitetit të lartë - i përputhshëm me të gjitha mjetet Bluetooth.

POWERBANK 2500 mAh

I hollë dhe me peshë të lehtë, me prizë USB të palosshme. Me forcën e baterisë 2500 mAh, vie me një mbushës iPhone-I falas.

Mbajtës telefoni për veturë

Sigurojeni telefonin tuaj gjatë vozitjes me një mbajtes jo të rrëshqitshëm. I përshtatshëm për të gjithë modelet e telefonave të mençur.

Technical specifications

 • MT6737T Quad Core 1.5GHz
 • 5” FHD IPS 1080*1920 px
 • 2GB RAM / 16GB
 • 3500 mAh
 • Mbushje e shpejtë
 • Android 7.0
 • 5MP / 13MP
 • 4G LTE, BT4.0, WiFi b/g/n
 • GPS + AGPS
 • NFC
 • 153*78.9*12.6 mm

Support

Datasheet ~ 696kB